headphone
image17 1 1 Новини

4AS спеціально розроблене покриття проти пригарання

Основна мета статичних матеріалів прокладок, що використовуються у фланцях збірок полягає в забезпеченні необхідного рівня герметичності. Для виконання цієї вимоги, особливо на підвищених температурах повинен бути правильний матеріал прокладки обраний разом з кращою процедурою встановлення щоб отримати:

  • достатній стиск прокладки,
  • достатня деформація прокладки для адаптації до поверхонь фланців, компенсуючи будь-які нерівності.

На додаток до цих вимог сучасні технічні фахівці вимагатимуть, щоб прокладка легко знімалася з поверхні фланця під час операцій з технічного обслуговування, без руйнування або навіть ушкодження прокладки і без будь-яких залишків сміття, що прилипли до фланців.

На малюнку 1 показано неправильно вибраний матеріал прокладки. Після зняття з фланця.

image1 3 Новини

Малюнок 1. Ушкоджена прокладка без антипригарного покриття.

ЧОМУ МАТЕРІАЛ ПРОКЛАДКИ ПРИЛИПАЄ ДО ФЛАНЦЕВОЇ ПОВЕРХНІ?

Гумові сполучння, що використовуються у волоконних прокладках, діють як в’язкопружні матеріали, схильні текти при підвищених температурах та поверхневому тиску. Оскільки сполучння «мокрі» назовні’ і вступають у прямий контакт з металевою поверхнею фланця, хімічна адгезія, механічне блокування та інші способи адгезії вступають у гру.

НАВІЩО ВИКОРИСТОВУВАТИ АНТИПРИГАРНЕ ПОКРИТТЯ?

Зняти прокладки з фланцевого з’єднання може бути втомливе і трудомістке завдання, яке може призвести до пошкодження поверхні фланця або пошкодження обладнання. Коли використовуєш молоток та долото для зняття прокладки з фланця поверхню, можна пошкодити. Кількість часу витрати на очищення фланців можуть бути значними, а в багатьох випадках завод повинен залишатися в автономному режимі, поки знімаються прокладки, що призводить до втрати цінних термінів виготовлення. Це впливає на технічне обслуговування, витрати та ефективність установки. Щоб уникнути цих проблем, використовуйте прокладочний матеріал з належним антипригарним покриттям.

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ АНТИПРИГАРНЕ ПОКРИТТЯ?

Добре відомо, що PTFE, силікон та графіт є відмінним антипригарним покриттям. Однак проблема з цим покриттям полягає в тому, що вони викликають зменшення тертя коефіцієнт між прокладкою і поверхнею фланця в радіальному напрямку. Цей ефект призводить до зменшення термомеханічних властивостей матеріалу прокладки. Це також може призвести до скорочення терміну служби прокладок у фланцевому вузлі або до руйнування прокладки під час складання або під час першого циклу нагрівання. Тому рекомендується використовувати антипригарне покриття, що дозволяє легко видалити використану прокладку з поверхні фланця і в той же час зберігаючи його термомеханічні властивості.

ТЕСТУВАННЯ АНТИПРИГАРНИХ ПОКРИТТІВ

Випробування на тертя

Вимірювання нормальної та поперечної сили за допомогою пристрою показано на малюнку 2, ми можемо отримати значення коефіціент тертя . При меншому значенні коефіцієнта тертя матеріалу більш схильний до повзучості та екструзії навіть під час збирання при кімнатній температурі. На малюнку 3 показано результати випробування коефіцієнта тертя. Коефіціент тертя між матеріалами прокладок з різними антипригарними покриттями і поверхнею фланця показані на малюнку 4.

Висновок: антипригарне покриття 4AS має незначний ефект за коефіцієнтом тертя.

image3 5 Новини

Малюнок 2: Випробова установка визначення коефіцієнта тертя

image2 7 Новини

Малюнок 3: Перевірка коефіцієнта тертя

image5 9 Новини

Малюнок 4. Коефіцієнт тертя різних покриттів.

Випробування на гарячий стиск

Опір матеріалу прокладки, обробленого різними анти-наклеюваннями покриттями при температурі при постійному поверхневому навантаженні отримана при випробуванні на гарячий стиск. Тест установка показана малюнку 5. З графіка (рисунок 6) видно, що прокладка з антипригарним покриттям 4AS забезпечує найвищий опір при гарячому стиску, тоді як прокладка з силіконовим покриттям працює дуже погано.

image4 11 Новини

Рисунок 5. Випробувальна установка для випробування на гаряче стискування.

 

image7 13 Новини

Малюнок 6: Хід випробування на гарячий стиск

За результатами випробування на гаряче стискання (мал. 7) можна побачити, що прокладка з силіконовим покриттям буде роздавлена при 50 МПа і 80 ° С, а прокладка з 4AS при 50 Мпа залишається неушкодженим при 170 °C. Термомеханічні властивості трохи нижчі в порівнянні з матеріалом без антипригарного покриття, але в іншому все ж таки достатній.

image6 15 Новини

Малюнок 7: Результати тестов HCT

На мал. 8 показано візуальне порівняння прокладок. покритими силіконом та 4AS. Прокладки були стиснуті з поверхневим тиском 50 МПа і температура, що піддається впливу, 170°С.

1 17 Новини

Стрес-деформаційне випробування

Випробування на розтягування показує стійкість матеріалу прокладки проти поверхневого навантаження при постійній температурі. Були проведені стрес-деформаційні випробування прокладок, оброблених різними антипригарювальними покриттями при кімнатній температурі, 100 °С і 200 °С (рис. 9, 10, 11).

2 2 19 НовиниМалюнок 9: Випробовування на розтяг при кімнатній температурі.

 

image9 21 Новини

Малюнок 10: Випробування на розтягуваня при 100 °C.

 

image8 23 Новини

Мал. 11. Випробування на розтягуваня при 200 °C.

На мал. 12 показана несуча здатність матеріалу прокладки з по-різному обробленими поверхнями при кімнатній температурі, 100 °З 200 °З. 4AS пропонує кращі механічні стійкість у всіх температурних діапазонах порівняно з 2AS, PTFE та силіконовим покриттям.

image12 25 НовиниМалюнок 12: Огляд випробувань на розтягування

 

Антипригарний тест

За допомогою тесту на анти-пригарання ми визначаємо силу, необхідну для відокремлення фланця від прокладки. На малюнку 13 ми можемо побачити результати антипригарних випробувань прокладок з різними антипригарними покриттями.

image10 27 Новини

Малюнок 13: Зусилля, необхідне розділення фланців

image11 29 Новини

Мал. 14. Поділ фланців

Антипригарне покриття 4AS забезпечує дуже низьку силу поділу, зберігаючи при цьому свої термомеханічні властивості порівняно з покриттям із силікону або PTFE.

Крім того, за допомогою цього тесту ми можемо спробувати видалити прокладку з нижнього фланця. Стан прокладки після зняття залежить від того, наскільки міцна прокладка.

прилипає до поверхні фланця. На малюнку 15 показано стан поверхонь фланців та прокладки після зняття. Прокладка була без антипригарного покриття. Оскільки прокладка прилипла до поверхонь фланців використовувалося долото, щоб видалити його. Прокладка була пошкоджена під час зняття та деякі залишки досі залишалися на поверхнях фланців.

image13 31 Новини

Мал. 15. Прокладка без антипригарного покриття.

 

На мал. 16 показані поверхні фланців та прокладки після зняття прокладки з антипригарним покриттям 2AS. Прокладку можна зняти одним шматком із невеликими пошкодженнями зовнішнего  краю. Залишився лише невеликий осад на поверхні фланців.

image14 33 Новини

Мал. 16. Прокладка з антипригарним покриттям 2AS.

При знятті прокладки з антипригарним покриттям 4AS (Малюнок 17) на корпусі немає слідів або залишків сміття поверхні фланців. Прокладання легко знімається за один без якихось ушкоджень прокладки.

image15 35 Новини

Мал. 17. Прокладка із покриттям 4AS.

ЧОМУ 4AS?

Тому що 4AS – це спеціально розроблене антипригарне покриття, що відповідає всім вимогам хорошої герметизації та практики технічного обслуговування. Не впливає на термомеханічні та ущільнювальні властивості матеріалу прокладки, що забезпечує легке видалення з поверхонь фланців під час технічного обслуговування. Якість 4AS досягається за рахунок спеціального підбору та поєднання інгредієнтів у поєднанні зі спеціальною процес нанесення цього покриття на поверхню листового матеріалу. Для цього необхідно знання взаємозв’язків між властивостями поверхні та функціональними характеристиками матеріалу прокладки. Інтенсивні дослідження були виконані для визначення впливу складу антипригарного покриття на адгезію до металу поверхонь та залежно від функціональних характеристик ущільнювальних матеріалів.

image17 37 Новини

 

image16 39 Новини

s