headphone

Швидкороз’ємні з’єднання CEJN

Рішення для різноманітних галузей Швидкороз’ємні з’єднання CEJN

CEJN пропонує широкий асортимент швидкороз’ємних з’єднань, спеціально розроблених для задоволення потреб різних галузей промисловості. Завдяки своїй гнучкості та адаптивності, ці сполуки можуть бути застосовані у різних сферах, включаючи автомобільне виробництво, машинобудування, медичне обладнання та багато інших галузей, де надійність та безпека є пріоритетом.

Інновації в безпеці

CEJN прагне до безпеки на робочому місці, пропонуючи інноваційні рішення, які зменшують ризик виникнення аварій та нещасних випадків. Їх швидкороз’ємні з’єднання сприяють запобіганню витоків та забезпечують герметичність, що особливо важливо при роботі з небезпечними або високотиснутими середовищами.

Стійкість і довговічність

CEJN дотримується високих стандартів сталого виробництва, пропонуючи продукцію, яка прослужить довгі роки, мінімізуючи негативний вплив на довкілля. Їхні сполуки виготовлені з міцних та екологічно чистих матеріалів, що сприяє зменшенню споживання ресурсів та зниженню загального впливу на навколишнє середовище.

CEJN продовжує залишатися ключовим гравцем в індустрії завдяки своєму прагненню до інновацій, якості та надійності. Їхні швидкороз’ємні з’єднання продовжують встановлювати стандарти в галузі, сприяючи ефективності та безпеці виробничих процесів у всьому світі.

CEJN серія 310 DN 5,3

Матеріал: Гніздо – латунь та сталь нікельовані
Штекер – загартована та оцинкована сталь
Ефективність: 925 л/хв. (900 л/хв. – VS),
Pe = 6 бар (p = 0,5 бар)
Раб. тиск: 16 бар (12 бар – VS)
Розрив. тиск: 140 бар (48 бар – VS)
Робоча темп.: від -20°C до +100°C (до +80°C – VS)

Швидкороз’ємне з’єднання з одинарним запірно-випускним клапаном для багатостороннього застосування в промисловості, в основному в пневматичних інсталяціях. Обслуговується однією рукою. Виготовлено у соот. із ISO 6150B (MIL C-4109). Гніздо може бути виконане у версіях: STANDARD, VS (роз’єднується без тиску, для запобігання віддачі, відповідає вимогам норм ISO 4414 та EN983), SOFT-LINE (у м’якому покритті, для запобігання пошкодженням оточення та швидкороз’ємного з’єднання у разі зіткнення), MULTI- LINK (для багатоконтактної системи). Замінні з: RECTUS23 та 24, TEMA 1400, HANSEN 3000, GROMELLE 600, PARKER 20 та 30 (1/4”), JWL 521 та 531.

Швидкороз'ємні з'єднання CEJN,Складання системи Multi-Link,CEJN серія 410 DN 10,CEJN серія 320 DN 7,CEJN серія 310 DN 5 1

CEJN серія 320 DN 7,6

Матеріал: Гніздо – латунь та сталь нікельовані (алюміній для версії AL) Штекер – загартована та оцинкована сталь
Ефективність: 2100 л/хв. (1900 л/хв. – VS),
Pe = 6 бар (p = 0,5 бар)
Раб. тиск: 16 бар (12 бар – VS)
Розрив. тиск: 140 бар (48 бар – VS)
Робоча темп.: Від -20°C до +100°C (до +80°C – VS)

Швидкороз’ємне з’єднання з одинарним запірно-випускним клапаном для багатостороннього застосування в промисловості, в основному в пневматичних інсталяціях. Обслуговується однією рукою. Виготовлено у соот. з Eurostandard 7.6. Гніздо може бути виконане у версіях: STANDARD, VS (роз’єднується без тиску, для запобігання віддачі, відповідає вимогам норм ISO 4414 та EN 983), SOFT-LINE (у м’якому покритті, для запобігання пошкодженням оточення та швидкороз’ємному з’єднанню у разі зіткнення) , MULTI-LINK (для багатоконтактної системи). Замінні з: RECTUS25 і 26, TEMA 1600, JWL 520 і 530, інші сполуки соот. з Eurostandard 7.2-7.6.

Швидкороз'ємні з'єднання CEJN,Складання системи Multi-Link,CEJN серія 410 DN 10,CEJN серія 320 DN 7,CEJN серія 310 DN 5 3

CEJN серія 410 DN 10,4

Матеріал: Гніздо – латунь та сталь нікельовані Штекер – загартована та оцинкована сталь
Ефективність: 3900 л/хв. (3700 л/хв. – VS),
Pe = 6 бар (p = 0,5 бар)
Раб. тиск: 16 бар
Розрив. тиск: 140 бар
Робоча темп.: Від -20°C до +100°C (до +80°C – VS)

Швидкороз’ємне з’єднання з одинарним запірно-випускним клапаном для багатостороннього застосування в промисловості, в основному в пневматичних інсталяціях. Обслуговується однією рукою. Виготовлено у соот. з Eurostandard 10.4. Гніздо може бути виконане у версіях: STANDARD і VS (роз’єднується без тиску, для запобігання віддачі, відповідає вимогам норм ISO 4414 та EN 983). з Eurostandard 10.4.

Швидкороз'ємні з'єднання CEJN,Складання системи Multi-Link,CEJN серія 410 DN 10,CEJN серія 320 DN 7,CEJN серія 310 DN 5 5

CEJN Multi-Link

Матеріал: Нікельована латунь
Ущільнення: NBR
Раб. тиск: 10 бар
Робоча темп.: Від -30°C до +100°C

Багатоконтактні пневмолінії системи Multi-Link дають можливість підключення декількох компонентів за допомогою швидкороз’ємних з’єднань. Особливо рекомендується для ситуацій, в яких потрібне підведення різних речовин з різним тиском, а монтажна поверхня обмежена та важкодоступна. Система Multi-Link дозволяє одночасно передавати кілька різних речовин або вибіркові речовини за допомогою запірних клапанів. Перевагою системи Multi-Link є швидкий та простий монтаж сегментів та можливість їх розміщення під різними кутами. Це скорочує можливість перекручування підключених шлангів та забезпечує правильне транспортування речовин. Сегменти пропонуються у різних стандартах: ISO 6150B, Eurostandard 7.6. Система Multi-Link сумісна з швидкороз’ємними з’єднаннями CEJN 310 і 320. Сегменти доступні також з підключенням із внутрішнім різьбленням. Гнізда деяких сегментів доступні у версії VS (роз’єднується без тиску).

Складання системи Multi-Link

Швидкороз'ємні з'єднання CEJN,Складання системи Multi-Link,CEJN серія 410 DN 10,CEJN серія 320 DN 7,CEJN серія 310 DN 5 7

Сегменти з’єднуються (макс. 6 елементів) шляхом вдавлювання, повернутих один до одного на 180 °, двох сегментів та їх повороту у вихідне положення. Зібрану систему необхідно прикрутити за допомогою кріпильного болта (впускний та випускний сегменти).

Швидкороз'ємні з'єднання CEJN,Складання системи Multi-Link,CEJN серія 410 DN 10,CEJN серія 320 DN 7,CEJN серія 310 DN 5 9

Loading...

CEJN: Інновації в промисловості завдяки швидкороз’ємним з’єднанням

CEJN є провідним світовим постачальником високоякісних швидкороз’ємних з’єднань, призначених для різних галузей промисловості. З моменту свого заснування компанія прагне інновацій і пропонує клієнтам передові рішення, що сприяють підвищенню ефективності, безпеки та надійності виробничих процесів.

Інженерна досконалість

CEJN славиться своєю інженерною майстерністю та прагненням до досконалості. Швидкороз’ємні з’єднання компанії розроблені з урахуванням найвищих стандартів якості, забезпечуючи надійне та безпечне з’єднання між різними компонентами промислового обладнання. Їх передові технології дозволяють клієнтам підвищити продуктивність та покращити робочі процеси у різних галузях, таких як автомобільна, пневматична та енергетична промисловість.