headphone

Швидкороз’ємні з’єднання CPC

Швидкороз’ємні з’єднання CPC

Безпека та Довговічність

Однією з ключових функцій CPC є високий рівень безпеки та довговічності. Суворе дотримання стандартів забезпечує надійне та герметичне з’єднання, що особливо важливо для галузей, де збереження чистоти та запобігання витоку є пріоритетом.

Стійке виробництво

CPC дотримується високих стандартів сталого виробництва, використовуючи екологічно чисті матеріали та технології, які допомагають мінімізувати їх вплив на довкілля. Це підкреслює їхню прихильність до створення продукції, яка не лише ефективна, а й поважає навколишнє середовище.

CPC продовжує встановлювати високі стандарти в галузі швидкороз’ємних з’єднань, забезпечуючи надійні та інноваційні рішення для різних промислових процесів.

Швидкороз’ємні сполуки CPC застосовуються у біофармацевтичній, хімічній, харчовій галузях, а також у медицині. Версії з’єднань із запірними клапанами виключають можливість витоку, підвищуючи безпеку користувачів. Широка гама з’єднань виконаних із різних матеріалів дозволяє підібрати з’єднання до різних умов роботи. Проста конструкція з’єднань дозволяє обслуговувати їх однією рукою. Різноманітність версій з’єднань дозволяє використовувати їх у різьбових, трубних, шлангових інсталяціях і т.д. Лінія продуктів СРС налічує прибл. 4000 продуктів. Доступні окремо штекери та окремо гнізда з різними закінченнями, а також готові комплекти для встановлення на шланг („Line-In”).

Тип SMCDN 1,2

Матеріал: Ацеталь (о-рінг буна-Н) Поліпропілен (о-ринг EPDM) Карбен (о-рінг буна-Н)
Раб. тиск: До 6,9 бар
Робоча темп.: Від -40°C до +82°C (ацеталь)Від 0°C до +82°C (поліпропілен)Від -40°C до +121°C (карбен)
Характеристика: Мініатюрні з’єднання призначені для використання у друкованих машинах, для передачі крові, охолоджуючих рідин, для газової хромотографії тощо. Дві частини з’єднання з’єднуються шляхом прикручування. Завдяки простій конструкції з’єднання, під’єднаний шланг може вільно обертатися, завдяки чому шланг стійкий до скручування і виключається можливість випадкового роз’єднання. Доступні з’єднання з ацеталю чорного кольору.

Швидкороз'ємні з'єднання CPC,Тип SMCDN,Тип HFCDN,Тип PLCDN,Тип PMCDN 1

Увага!
Ці індекси стосуються лише версії без обплетення. З’єднання з клапанами лише з ацеталю.

Приклад індексу версії із клапаном: CC-PMV-10-AC.

Тип PMCDN 3,2

Матеріал: Ацеталь (о-рінг буна-Н)Поліпропілен (о-ринг EPDM)
Раб. тиск: До 8,3 бар
Робоча темп.: Від -40°C до +82°C (ацеталь)Від 0°C до +71°C (поліпропілен)
Характеристика: Невеликі сполуки призначені для горючих газів, медичного та оптичного обладнання, хімічних аналізаторів, для використання в друкарських машинах тощо. Проста конструкція з’єднання (кульки та запобіжні втулки відсутні), забезпечує легке підключення та можливість роз’єднання однією рукою. Доступні також з’єднання із зовнішнім різьбленням BSPT.

Швидкороз'ємні з'єднання CPC,Тип SMCDN,Тип HFCDN,Тип PLCDN,Тип PMCDN 3

Увага!
Дані індекси відносяться лише до версії із клапаном. Приклад індексу версії без клапана: CC-PMX-10-AC* – не виконується без клапана
**- тільки без клапана

Тип PLCDN 6,3

Матеріал: Ацеталь (о-рінг буна-Н)Поліпропілен (о-ринг EPDM)
Раб. тиск: До 8,3 бар
Робоча темп.: Від -40°C до +82°C (ацеталь)Від 0°C до +71°C (поліпропілен)

Характеристика: Сполуки середньої величини призначені для миючих інсталяцій, для фільтрації деіонізованої води, харчових рідин, промислових автоматів, медичного обладнання тощо. Проста конструкція з’єднання (кульки та запобіжні втулки відсутні), забезпечує легке підключення та можливість роз’єднання однією рукою. Доступні також з’єднання із зовнішнім різьбленням BSPT.

Швидкороз'ємні з'єднання CPC,Тип SMCDN,Тип HFCDN,Тип PLCDN,Тип PMCDN 5

Увага!
Дані індекси відносяться лише до версії із клапаном. Приклад індексу версії без клапана: CC-PLX-10-AC (* – не виконується без клапана)

Тип HFCDN 12,7

Матеріал: Поліпропілен (до 4,2 бар) Полісульфон (до 8,6 бар) Полісульфон UV (до 8,6 бар)
Прокладка: EPDM
Робоча темп.: Від 0°C до +71°C (поліпропілен) Від -40°C до +138°C (полісульфон)

Характеристика: З’єднання призначені для водних, хімічних, харчових, пневматичних інсталяцій, біопроцесів, для фармацевтичної продукції, медичного обладнання тощо. У порівнянні з масивними традиційними з’єднаннями з кульками та запобіжною втулкою, дане з’єднання характеризується невеликою вагою. Ергономічна конструкція та кнопка роз’єднання спрощують роботу зі з’єднанням. Запірний клапан забезпечує високу пропускну здатність та мінімум витоку. Завдяки простій конструкції з’єднання, підключений шланг може вільно обертатися, завдяки чому шланг стійкий до скручування і виключається можливість випадкового роз’єднання. Використання: Хімічні фотографічні процеси, інсталяції, що заповнюють батареї та акумулятори, розпилювачі, пневматичні інсталяції та інсталяції для незамерзаючих рідин і т.д. З’єднання HFC доступні також із внутрішніми металевими елементами клапана виготовленими зі сплаву Хастеллою. Доступні також із зовнішнім різьбленням BSPT та 3/4” GHT. Сполуки з полісульфону характеризуються високою механічною та хімічною стійкістю. Підходить для автоклавування. Версія UV стійка до УФ-випромінювання.

Швидкороз'ємні з'єднання CPC,Тип SMCDN,Тип HFCDN,Тип PLCDN,Тип PMCDN 7

Увага!

Дані індекси відносяться лише до версії із клапаном. Приклад індексу версії без клапана: CC-HFX-10-PP

Loading...

Компанія CPC та їх вирішення швидкороз’ємних з’єднань

CPC (Colder Products Company) – це шановний виробник високоякісних швидкороз’ємних з’єднань, призначених для використання у різних галузях. Їх широкий асортимент продукції відрізняється надійністю та ефективністю у застосуванні, що робить їх невід’ємною частиною багатьох промислових процесів.

Різноманітні Застосування

Продукція CPC знаходить застосування у багатьох галузях, включаючи медичне обладнання, фармацевтику, автомобільне виробництво та багато інших. Їх гнучкі та універсальні з’єднання забезпечують простоту у використанні та підвищують ефективність виробництва, що робить їх незамінними для широкого кола промислових процесів.