headphone
picture 700x460 1 EU fit for 55 1 Новини

DONIT – розвиток продукту та компанії має відповідати цілям «EU fit for 55»

«ЄС готовий до 55» EU fit for 55 має на меті скоротити викиди парникових газів щонайменше на 55% до 2030 року (порівняно з рівнем 1990 року). DONIT, як дуже відповідальний член суспільства ЄС, маючи найбільший завод з виробництва прокладочних матеріалів на території ЄС і експортуючи 80% своєї продукції в ЄС і присутній зі своїми матеріалами майже в усіх вищезгаданих секторах, відчуває себе більш ніж зобов’язаним , щоб налаштувати свій продукт і розвиток компанії таким чином, щоб максимізувати внесок у скорочення викидів парникових газів.

Так Доніт створює свій середньостроковий слоган:

donit linkedin profile cover zero fugitive emissions EU fit for 55 3 Новини

Зображення 1

Розробка продукції Donit вже створила прокладковий матеріал для такого майбутнього ! Більш ніж у 200 разів скорочення неконтрольованих викидів за допомогою TESNIT® BA-SOFT порівняно з комерційно доступними матеріалами забезпечує безпечну та сталу роботу систем при використанні зеленого водню як джерела енергії для заміни викопного палива.

picture 700x460 1 EU fit for 55 5 Новини

Зображення 2

У той же час ці сучасні матеріали пропонують такі властивості, як більш висока стійкість до помилок під час монтажу та фланцевого монтажу, і таким чином стабільно знижують ризики для людей і навколишнього середовища під час введення в експлуатацію.

Крім того, розробки в галузі моделювання FEM герметичних з’єднань демонструють цифрові способи оптимізації систем і підвищення ефективності систем за допомогою використання та вибору правильних ущільнювальних матеріалів для більшого збереження ресурсів/енергозбереження.

picture3 EU fit for 55 7 Новини

Зображення 3

Як компанія, Donit вже інвестує в технології та енергетику з меншими викидами CO2 і починає контролювати свій ланцюг поставок. Ціна неєвропейської сировини та продуктів не повинна переважати в досягненні таких важливих цілей! Вуглецевий слід нашої компанії вимірюється, і прогрес буде відслідковуватися та відображатися в специфікаціях розробки матеріалів. Просто чекайте на Don Pro 5.0! Дані про площу відображатимуться для окремих ущільнювальних матеріалів, а також будуть допоміжними для прийняття рішень для кінцевого споживача, який відповідає за екологічні питання. EU fit for 55 наше майбутне.

s