headphone
Категорії новин
Категорії

Компанія «Флексін Україна» – це виробничо-комерційне підприємство, яке займається постачанням та виробництвом екологічно чистих ущільнювальних та термоізоляційних матеріалів на території України. Матеріали, які постачає наше підприємство, виробляються без використання шкідливого азбесту.

Одним із партнерів компанії є виробник безасбетових ущільнювальних матеріалів DONIT TESNIT – Словенія, лідер у галузі ущільнень, листових прокладок та передових технологій герметизації. Компанія була заснована у 1946 році. Спираючись на багатий досвід глибокого розуміння проблем герметизації та ноу-хау в прикладній інженерії DONIT, стабільно виробляє та розробляє надійні високоякісні вироби. Вироби відповідають вимогам екологічного законодавства та мають сертифікацію європейських та українських випробувальних центрів та лабораторій. Це гарантує, що вироби мають високу якість і не завдають шкоди навколишньому середовищу та здоров’ю людини. Компанія сертифікована за міжнародними стандартами ISO 9001 та ISO 14001.

Основний асортимент продукції компанії Флексін Україна виробництва DONIT TESNIT d.o.o.:
Листовий прокладочний матеріал (безазбестовий пароніт, ущільнювальні листи)
Спірально-навиті прокладки
Прокладки з металевою оболонкою
Прокладки для теплообмінників
Прокладки для компресорних та холодильних установок
Рифлені прокладки (на зубчастій основі)
Кільцеві металеві прокладки (під високий тиск)
Гофровані (хвильові) металеві прокладки з покриттям та без
Неметалічні плоскі прокладки (з безазбестового пароніту, графітові з армуванням і без, фторопластові)
Прокладки з металевим обтюратором
Прокладки з фторопласту (PTFE)
Прокладки з фторопластовим покриттям
Спеціальні прокладки, виробляються на замовлення
Та інше
Виробник тканинних компенсаторів Comdiflex S.A. – Іспанія – лідер у галузі виробництва та постачання тканинних компенсаторів та металевих ущільнень для нафтопереробної та нафтохімічної промисловості. Компанія була заснована у 1965 році. Сьогодні компанія визнана як надійна техніко-підготовлена та ефективна компанія в аварійно-експрес-сервісному обслуговуванні та виконанні на замовлення рішень у галузі герметизації. Їхні тканинні компенсатори та ущільнення знаходяться в кожному куточку світу, для широкого діапазону застосувань у різних галузях промисловості, у тому числі в нафтогазовій галузі, енергетиці, атомних електростанціях, хімічній промисловості, фармацевтичній, добувній та цементній промисловості. Компанія співпрацює з великою кількістю технологічних центрів у галузі інженерії та матеріалознавства, постійно інвестує у технології виробництва для підтримки високих стандартів якості.

Основний асортимент продукції компанії Флексін Україна виробництва Comdiflex S.A.
Тканинні компенсатори (гнучкі вставки)
Спірально-навиті прокладки
Прокладки з металевою оболонкою
Прокладки для теплообмінників
Рифлені прокладки (на зубчастій основі)
Кільцеві металеві прокладки (під високий тиск)
Гофровані (хвильові) металеві прокладки з покриттям та без
Прокладки з фторопластовим покриттям
Спеціальні прокладки, виробляються на замовлення
Та інше
Третім партнером фірми “Флексін Україна” є фірма Flexin sp. z o.o. – Польща. Компанія заснована на багаторічному досвіді у галузі переробки еластомерів. Вони спеціалізуються на виробництві технічних ущільнень, формованих виробів та консультуванні щодо їх використання. Фірма постійно прагне високої якості продуктів, тому вони ввели систему менеджменту якості ISO9001. Кваліфікований персонал компанії, який з відповідальністю ставиться до своєї мети та працює над її досягненням. Постійне вдосконалення знань має важливе значення для задоволення потреб клієнтів. План компанії полягає в тому, щоб надати найбільш оптимальні технологічні рішення, які дозволять скоротити витрати та підвищити продуктивність.

Компанія Флексін Україна також має багато інших партнерів виробників обладнання та деталей до нього і постійно розвиває свою партнерську базу. Персонал постійно проходить навчання та відвідує семінари за кордоном. Звернувшись до компанії «Флексін Україна», ви завжди отримаєте технічну підтримку високого рівня.

Green refineryGreen refinery
Old refineryOld refinery
Donit_GasketMIX_1280Donit_GasketMIX_1280
Наши основні партнери:
Ми на мапі
Галерея

Case Studies

Ми на ринку вже понад 10 років