headphone
reactor 2 TESNIT BA-C 1 Новини

Практичний приклад: Tesnit BA-C у фармацевтичній промисловості

Промисловість – фармацевтична та хімічна промисловість reactor 2 TESNIT BA-C 3 Новини

Фармацевтичні компанії та відповідні галузі тонкої хімічної промисловості розробляють, виробляють і постачають по всьому світу спеціальні хімічні речовини, проміжні лікарські засоби та кінцеві активні фармацевтичні інгредієнти.

Виробництво таких хімікатів вимагає використання хіміко-технічних установок, корпусів хімічних реакторів (фото) тощо, що вимагає використання ущільнювальних елементів і прокладок.


Застосування – хімічні реактори

Приклад: реактори з нержавіючої сталі

Хімічний вміст реактора:
– Реакційне середовище: різноманітні розчинники, які використовуються основні або передові вихідні хімікати (наприклад, кетони, естери, спирти); Кислоти (наприклад, сірчана кислота, оцтова кислота); Основи (наприклад, каустична сода, аміни).
– Інертні атмосферні гази (наприклад, азот, аргон); Утворені гази.

Умови реакції:
– Температура: до 70 °C
– Тиск: до 1-2 бар


Опис проблеми

Деякі сучасні конструкції прокладок на основі стисненого азбестового волокна (CAF) (заборонено в ЄС) або стисненого неазбестового волокна (CNAF) мають просту захисну оболонку з PTFE, яка контактує з фланцями реактора та хімічними речовинами, що містяться в ньому. Однак ці прокладки схильні до хімічного впливу та деградації протягом 5-8 робочих днів, що вимагає їх заміни.

Така низька продуктивність прокладки призводить до частого технічного обслуговування та додаткового часу зупинки виробництва, що призводить до збільшення загальних виробничих витрат і зниження результатів виробництва.

gasket 1 TESNIT BA-C 5 Новини

Доніт розчин

TESNIT BA-C оцінено, протестовано та схвалено!

Це прокладковий листовий матеріал преміум-класу на основі міцних арамідних волокон із високохімічно стійким еластомерним сполучним інгредієнтом CSM.

TESNIT BA-C має відмінну стійкість до сильних кислот і лугів, що робить його особливо придатним для тонкої хімічної та фармацевтичної промисловості.

Крім того, TESNIT BA-C відповідає найсуворішим нормам щодо неконтрольованих викидів відповідно до німецького TA-Luft (VDI2440).

>> Ви можете завантажити технічний опис TESNIT BA-C тут

tesnit ba c gasket sheet 250x195 1 TESNIT BA-C 7 Новиниgasket 21 TESNIT BA-C 9 Новини

Переваги Donit Solution

Використання TESNIT BA-C для цього вимогливого застосування:

  • Збільшений термін служби прокладки до 45 днів.
  • Збільшення виробництва та прибутковості.
  • Індійська фармацевтична компанія вирішила прийняти TESNIT BA-C як улюблений прокладковий листовий матеріал для всіх своїх хімічних реакторів.

>>> Інші продукти DONIT, які також можуть бути корисними для ваших застосувань: продукт вищого класу для хімічних реакторів прокладка TF34 .

s