headphone

Прокладки для теплообмінників та трубних фланців

ПРИЄМНОСТІ ущільнення теплообмінників

-ущільнення доступні в широкому спектрі матеріалів, оскільки всі вони виготовляються на замовлення.

-металева оболонка ущільнень забезпечує механічну міцність для утримання наповнювача та покращує хімічну стійкість

-Унікальна конструкція ущільнень забезпечує стабільність і гарантує безпроблемну установку та роботу прокладки.

ФОРМА ТА КОНСТРУКЦІЯ ущільнення теплообмінників

Ці прокладки застосовуються в кожухотрубних теплообмінниках. Вони можуть бути різних розмірів і форм, з перегородками та без. Внутрішній діаметр прокладки є основним ущільненням, зовнішній діаметр прокладки – допоміжним ущільненням. Перегородки служать ущільнення між проходами теплообмінників. Випускається кілька типів прокладок теплообмінника для задоволення потреб найвибагливіших областей застосування. Ущільнення теплообмінників можуть бути виготовлені з металу або сплаву з використанням м’якого осердя всередині металевої оболонки.

blank
blank
 

СПИРАЛЬНО-НАВИТІ ПРОКЛАДКИ ДЛЯ ТЕПЛООБМІННИКІВ

Спірально-навиті прокладки можуть бути виготовлені з однією або декількома перегородками у металевій оболонці різної форми, як показано на малюнку. Перегородки з металевою оболонкою є приварними та виконуються з того ж матеріалу, що й спіральна обмотка.

blank

blank
 
Loading...

В теплообменниках используются специальные прокладки, которые называются прокладками теплообменника, также их называют уплотнения теплообменников. Конструкция прокладки или ее тип зависят от условий работы теплообменников. Прокладки теплообменника поставляются в широком ассортименте типов, включая уплотнения с одной или с двумя оболочками, гофрированные, простые, металлические, мягкие и многие другие. Большой выбор различных материалов позволяет гарантировать работу теплообменников при температурах за пределами рабочего диапазона большинства мягких прокладочных материалов.