headphone
ris1 1 Новини

Удосконалений ущільнювальний матеріал для сучасного інноваційного обладнання

У нашому сучасному 21-му столітті, де постійно розвивається світ, який регулюється суворішими державними правилами, енергозбереженням, ефективне використання ресурсів та стійкість є нормою. Це напрочуд помітно в нашому повсякденному житті та в різних галузях промисловості з новими продуктами, такими як насоси, компресори, клапани та коробки передач, що втілюють прогрес у конструкційному дизайні та композиції. Зокрема, легкі механічні системи, призначені для економії енергії, потребують нових будівельних матеріалів, а також системи «кришок та горщиків» є яскравим прикладом цієї тенденції.

Корпус (кришка та ємність) механічного обладнання, виготовленого з різних металів (наприклад, чавуну, алюмінію, алюмінієво-магнієвих сплавів), піддається деформації під впливом температурних і механічних сил. Це змушує дизайнерів послаблювати цей ефект, наприклад. Шляхом включення посилення у конструкції.

Наприклад, конструкційна система «кришка» страждає від:

  • недостатньої жорсткості кришки або корпусу
  • велика відстань між сусідніми сполучними болтами, особливо у корпусах зі складною геометрією
  • низька припустима сила закручування.

Через ці проблеми виникає нерівномірний та неадекватний поверхневий тиск на прокладку, що неминуче призводить до витоку при складанні або експлуатації. Незважаючи на прогрес у адаптації конструкцій з метою усунення таких слабких місць або недоліків, необхідність герметичної герметизації системи, особливо на рівні кришки, залишається.

Рішення

Нашим вирішенням цих проблем є TESNIT® BA-SOFT, зразковий передовий матеріал прокладки на основі сильно стисливого волокна, спеціально розроблений в DONIT відповідно до вимог сучасних механічних застосувань; у яких можливість адаптації до деформацій чи дефектів поверхонь монтажного з’єднання поєднується з достатньою термомеханічною дією.

Розподіл тиску на поверхні прокладки, візуалізований тестом Fujifilm (див. нижче) при однаковому навантаженні на прокладки, вирізані з TESNIT® BA-SOFT (A) та загального стандартного матеріалу на основі волокна (B). (A) є перевагою порівняно з (B) демонструючи хороший повний контакт (тобто щільне ущільнення) по всій потрібній контактній площі, включаючи центральну.

Дізнайтесь більше про наше рішення TESNIT® BA-SOFT тут
s

Залишити відповідь