headphone

З’єднання CAMLOCK

Алюмінієві з’єднання розмірами 1.1/4” до 4” оснащені важелями латунними.

Поліпропіленові з’єднання розміром 1/2” оснащені гніздом та штеккером, розміром 3/4”, а з’єднання розміром 1.1/4” оснащені гніздом та штеккером, розміром 1” (доступні також із гніздом та штеккером 1.1/2”). З’єднання CRS та ERS розміром 1.1/2” пропонуються у версіях: до шлангів із внутрішнім діаметром 38мм та 40мм.

Таблиця робочого тиску (бар)

per camlock 1 З'єднання CAMLOCK 1

Робочий тиск, представлений у таблиці, відноситься до температури навколишнього середовища та еластомірних прокладок. Більш висока температура та застосування прокладок PTFE знижують робочий тиск.

Для поліпропіленових з’єднань максимальна робоча температура становить 70°С. Робочий тиск за цієї температури слід знизити на 40%. Стандартними прокладками для металевих з’єднань є нітрилові прокладки, а поліпропіленових – EPDM.

З’єднання різьбових з’єднувачів з інсталяцією ущільнюється на різьбленні (зовнішнє різьблення BSPT, внутрішнє різьблення BSP). Для з’єднання із зовнішнім циліндричним різьбленням інсталяції призначені з’єднувачі типу AU і DU, що мають плоску прокладку (для алюмінієвих з’єднувачів – поліуретан, для з’єднувачів SS – PTFE). Доступні також з’єднувачі з різьбленням NPT.

T пропонує з’єднання CAMLOCK у двох версіях:

– SNAPLOCK ® – з’єднання фірми Action Sealtite тип Heavy Duty, призначені для промислових з’єднань, що вимагають надійності, на замовлення доступні з сертифікатом 3.1B. Позначаються стандартним індексом, наприклад. AC-A-100-SS.

– ECONOMY – з’єднання CAMLOCK в економічній версії, для промислових застосувань. Ця версія з меншою товщиною стінок, економна обробка та з нижчою стійкістю до механічних пошкоджень. Відповідає однак представленим параметрам тиску. Позначаються індексом із доданою літерою X, напр. AC-A-100-SSX.

per camlock 2 З'єднання CAMLOCK 3per camlock 3 З'єднання CAMLOCK 5per camlock 4 З'єднання CAMLOCK 7per camlock 5 З'єднання CAMLOCK 9per camlock 6 З'єднання CAMLOCK 11per camlock 7 З'єднання CAMLOCK 13per camlock 8 З'єднання CAMLOCK 15per camlock 9 З'єднання CAMLOCK 17per camlock 10 З'єднання CAMLOCK 19per camlock 11 З'єднання CAMLOCK 21per camlock 12 З'єднання CAMLOCK 23per camlock 13 З'єднання CAMLOCK 25per camlock 14 З'єднання CAMLOCK 27per camlock 15 З'єднання CAMLOCK 29per camlock 16 З'єднання CAMLOCK 31

Loading...

З’єднання CAMLOCK виготовляються відповідно до американської військової норми MIL-C-27487 (A-A-59326). Характеризуються простотою обслуговування та конструкції. Штеккер з гніздом з’єднуються за допомогою ручного стиснення важелів, що блокують. Сполуки виготовляються з алюмінію, латуні (бронзи), сталі AISI 316L (1.4404), поліпропілену просоченого скловолокном. Важелі виготовляються зі сталі AISI 316 для всіх з’єднань з латуні, нержавіючої сталі та поліпропілену, а також для з’єднань з алюмінію 1/2”, 3/4”, 1”, 5” та 6”.