headphone
2 1 Новини

TESNIT® BA-SOFT Удосконалений ущільнювальний матеріал для сучасної інноваційної техніки

У нашому сучасному світі 21-го століття, що постійно розвивається, керує більш суворий уряд нормативні акти, енергозбереження, ефективне використання ресурсів і сталість є нормою. Це надзвичайно помітно в нашому повсякденному житті та в різних галузях промисловості з новими продуктами, такими як насоси, компресори, клапани та редуктори, втілюючи прогрес у конструкційному проектуванні та складі. Зокрема, передбачені легкі механічні системи для економії енергії на нові будівельні матеріали, та системи «накриття та горщики» є яскравим прикладом цієї тенденції.

Проблеми з шипами у прокладках ущільнювачів

Сектор

Корпус (кришка) механічної машини, якщо виготовлені з різного асортименту метали (наприклад, чавун, алюміній, алюмінієво-магнієві сплави) піддаються деформації у поєднанні температури та механічних сил. Це змушує дизайнерів послабити цей ефект напр. за рахунок посилення будівництва.

  • недостатня жорсткість покриття та/або житло
  • широка відстань між сусідніми сполучними болтами особливо у комплексі геометрії корпусу
  • низька припустима сила закручування.

Через ці проблеми неоднорідний і недостатній поверхневий тиск на прокладку це результат, що неминуче призведе до витоку в часі або збірнику, або роботі. Незважаючи на прогрес у адаптації конструкцій, враховуючи обійти такі слабкі сторони чи недоліки, необхідність герметичності системи особливо на рівні кришки залишається. Курортування до аналізу методом кінцевих елементів (FEM), Рис 1 ілюструє загальну результуючу деформацію від прикладеної напруги у випадку стандарту сталеві фланцевих з’єднань як в трубопроводах. Це дослідження також є прикладом стресу, що виникає внаслідок інших видів механічних конструкцій, геометрії та матеріалу. Наприклад, для даного пристрою конструкції деформація може бути значною залежно від конструкції та будівельного матеріалу. Для надійної та безперебійної роботи потрібен удосконалений герметизуючий матеріал свійстав повинен відповідати всім специфікам вимог, що висуваються до заявки.

Малюнок 1: Аналіз методом кінцевих елементів напруги, що застосовується до сталі збірки фланців.

1 3 Новини

Виникає додаткова проблема щодо матеріалу прокладки, коли конструкція потребує ущільнювальної прокладки з вузькою шириною полотна. Тому досить стабільний і гарний матеріал із термомеханічними властивостями, необхідними для прокладок великого діаметру. Під умовами експлуатації, що змінюються, така прокладка матеріал забезпечує герметичність, функціональність і безпеки.

Рис.2: Швидкість TESNIT BA-SOFT (при кімнатній температурі) відповідно до DIN 28090-1.

2 5 Новини

протікання прокладки можливе лише при поганому середовищі хіміорезистентності чи несумісності. На малюнку 2 зображено криву стискування ® TESNITBA – SOFT становить приблизно 4-раз більше, ніж загальноприйнятий стандарт прокладних матеріалів на основі волокон (рис. 3) демонструючи перевищення продуктивності колишній. Зауважте, що матеріал прокладки, що містить найвищу стисливість/адаптивність під однаковий поверхневий тиск, забезпечує найвищу герметичність. Навіть при 30% зниженому поверхневому тиску, а TESNIT BA-SOFT матеріал, в той час як класичні матеріали вийшли б з ладу, викликавши несправність частини обладнання. Тому TESNIT BA-SOFT це толерантний матеріал, що знижує та усуває ризик протікання.

Мал. 3: Короткість TESNIT BA-SOFT в порівнянні з загальним стандартним матеріалом на основі волокна згідно ASTM F36J.

3 7 Новини

Рисунок 4 демонструє перевагу ® TESNIT BA- SOFT матеріал (A) для відповідності ущільнювальної поверхні складної механічної конструкції порівняно із загальним стандартом прокладочного матеріалу на основі волокон (B). Їх навантаження розподілу та поверхневі контакти візуалізовані тестом Fujifilm. Матеріал (B) показує лише невелику частину центральної області синього кольору (тобто часткова поверхня контакт встановлений), а решта доступна область в основному біла (тобто без контакту ні поверхневий тиск і, отже, витік). Поки ® з TESNIT BA-SOFT (A), цей повністю контактуючий з прокладкою та всім ущільненням площа знаходиться у прийнятному діапазоні поверхні тиск.

Мал. 4: Розподіл тиску на поверхні прокладки, візуалізований тест Fujifilm при однаковому навантаженні на прокладки зріз від TESNIT BA-SOFT (A) і загального стандарту матеріал на основі волокон (B). (A) є перевагою порівняно з (B) демонструючи хороший повний контакт (тобто щільне ущільнення) по всьому необхідну контактну площу, включаючи центральну. TESNIT BA-SOFT матеріал прокладки в цьому система значно знижує ризик поверхневого витоку – решта всіх установок Умови (навантаження на болт) залишаються без змін.

a vs b web 9 Новини
Термомеханічна міцність гарантує тривалу експлуатацію

В дополнение к адаптивности, Advanced Sealing Материалы следует характеризовать отличную термомеханическую стабильность. Чтобы обеспечить полную производительность под условия труда, например повышенную температуру и колебания механической нагрузки, адаптивность не должна быть достигнута за счет термомеханической устойчивости. На рисунке 5 показаны испытания на горячее сжатие (HCT) кривые для TESNIT® BA-SOFT (желтый) по сравнению с двумя коммерческими высокосжимающими уплотнительными материалами на основе волокон (синего цвета и красный).

В широком диапазоне температур, отображение значительно уменьшается деформация и толщина, TESNIT® BA-SOFT выступает как лучший материал в этом тесте, поскольку он сохраняет свою структурную целостность.

Рис. 5: HCT прокладок, вырезанных из TESNIT BA-SOFT и два коммерческих высокосжимаемых волокон материалы. В целом, TESNIT BA-SOFT однозначно выгодно демонстрирует хорошую термомеханику собственность.

6 11 Новини

Недостатні цієї властивості інші прокладні матеріали призведе до зменшення навантаження на болти (тобто знижений поверхневий тиск), що переводить через витік або вибух.

На CONCLUSION, TESNIT BA-SOFT прокладка матеріал є зразковим передовим високопрокладним матеріалом на основі стисненого волокна, який був спеціально розроблений на DONIT і відповідає сучасній механічній вимогі до додатків; ці де адаптованість до монтажних сполук поверхонь деформації або дефекти пов’язані з достатнім термомеханічним показником. Ці дві, здавалося б, антагоністичні властивості йдуть пліч-о-пліч.

 

s

Залишити відповідь